Support

× Zainteresowany by być w administracji? Kliknij tutaj aby złożyć podanie!

W jaki sposób mogę otrzymać pomoc na AxolotlMC?

Wszystkie prośby o pomoc techniczną są obsługiwane przez naszych pracowników za pośrednictwem zgłoszeń na naszym serwerze Discord. Nie dotyczy to wszelkich problemów z zakupami, które możesz mieć, w takim przypadku powinieneś skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej, korzystając z adresu e-mail [email protected]


Jak dołączyć do serwera Discord AxolotlMC

Możesz dołączyć do naszego serwera Discord, klikając tutaj. To przekieruje Cię bezpośrednio do naszego kanału pomocy.

Dołącz do serwera Discord AxolotlMC!
AxolotlMC to serwer tworzony z myślą o graczach i ich najważniejszych wymaganiach od serwerów...

Aby uzyskać dostęp do naszych funkcji społecznościowych, musisz zweryfikować się za pomocą swojego konta Minecraft w grze, jednak wszystkie usługi wsparcia są łatwo dostępne bez weryfikowania Twojej tożsamości.

Aby dołączyć do naszego serwera Discord, musisz musi mieć ukończone 13 lat, ponieważ przestrzegamy Warunków korzystania z usługi Discord. Osoby poniżej tego wieku powinny mieć przy sobie osobę dorosłą podczas korzystania z udogodnień.


Jak to zrobić Zgłaszam błąd, który znalazłem?

Pracujemy niezwykle ciężko, aby pozbyć się wszelkich błędów, które możesz znaleźć w AxolotlMC. Wszystko, co musisz zrobić, to zgłosić to w odpowiednim obszarze. Możesz zgłaszać wszelkie problemy z naszą stroną internetową, naszym serwerem lub naszym Discordem!

Kliknij tutaj aby zgłosić bug na serwerze!

Loading...