Regulamin

Aktualizowano: Luty 26th 2022

🚀
Aktualizacja naszych zasad: 02/26/2022:
Niektóre sytuacje poza AxolotlMC mogą teraz skutkować karą. Dzieje się tak tylko w określonych sytuacjach i wymaga aprobaty całego zespołu zarządzającego.

Łącząc się z AxolotlMC, zgadzasz się na wszystkie poniższe zasady.

AxolotlMC stara się być przyjemnym i bezpiecznym środowiskiem dla wszystkich członków naszej społeczności. Aby to osiągnąć, opracowaliśmy konkretne zasady i odpowiadające im kary, które są egzekwowane przez nasz zespół pracowników. Jeśli zauważysz, że osoba zaniedbuje którąkolwiek z poniższych sytuacji i nie ma nikogo z personelu, koniecznie zgłoś to.

Pierwsze trzy wykroczenia są wymienione poniżej każdej reguły. W szczególnych okolicznościach można zrobić wyjątki. Naruszenia wykraczające poza trzecie będą traktowane przez nasze sieci ze stałym lub długotrwałym ograniczeniem. Jeśli uważasz, że zostałeś ukarany z nieważnego powodu, musimy poprosić Cię o powstrzymanie się od robienia zamieszania i zamiast tego złożyć odwołanie w odpowiedniej sekcji.

Pracownicy mogą karać na dłuższy czas, w zależności od dotkliwości, a niektóre zasady mogą nie być udokumentowane na tej stronie.

Oczekuje się, że gracze zapoznają się z zasadami podczas korzystania z którejkolwiek z naszych usług;

„Nie wiedziałem że to było niezgodne z zasadami”

Nie będzie to w żadnym wypadku akceptowane jako odwołanie ani usprawiedliwienie.
Jesteś odpowiedzialny za swoje konto, a zatem za każdego, kto może na nie wejść. Oznacza to, że wszelkie kary nałożone na twoje konto, gdy inny gracz z niego korzysta, są powiązane z twoim kontem.

Wszystko powiedziane poza usługami AxolotlMC może również podlegać karze, jeśli jest to ekstremalne i potwierdzone przez kierownictwo. Karzemy również za wiadomości osobiste, wiadomości od frakcji i inne formaty wiadomości prywatnych.

„Moje rodzeństwo zalogowało się na moje konto i to zrobiło”

To jest nie jest ważną wymówką i nie zostanie zaakceptowana w odwołaniu. Jeśli istnieje jakikolwiek sposób, aby to udowodnić, skontaktuj się z członkiem personelu, który cię ukarał.

„Nie widzę zasady, za którą zostałem zbanowany”

Jeśli zostałeś zbanowany za regułę, która nie jest podana na tej stronie, nadal jest to blok, który się liczy i nie zostaniesz z tego powodu ułaskawiony.

* Wszelkie wiadomości na czacie złapany przez filtry lub jakikolwiek inny czat niewidoczny publicznie może być nadal moderowany, a nadawcy są odpowiedzialni za wszystkie zasady.

Loading...