Przejdź do głównej

Zmiany na serwerze

Informacja która zostanie wam zaraz przedstawiona, może być odbierana... Przez każdego na własny sposób. 🤔

Serwer aktualnie ma bardzo duży problem z aktywnością. 😿

Przez ostatni czas, można często zauważyć małą aktywność na serwerze minecraft, która prawdopodobnie jest spowodowana wypaleniem większości z was. Spokojnie, my też aktualnie mamy gorszy moment! Dlatego, doszliśmy do wniosku, że póki co skupimy się na moderowaniu chatów na discordzie. W tym samym czasie serwer minecraft będzie niedostępny, ale wróci bo to jest naszym celem w końcu!

Z pytaniem "Dlaczego takiego coś wprowadzamy" zapytaliśmy też do admina głównego serwera.

Osobiście, uważam że taka przerwa może nam sie wszystkim przydać. Każdy swój czas będzie miała na zregenerowanie swoich sił do pracy lub projektów. ~suni

Developer zapytany w podobny sposób odpowiedział iż po prostu jest zmęczony i potrzebuje 6/7 dni przerwy na jakiś czas aby ochłonąć, podkreślając iż jest to projekt robiony hobbistycznie.

A co potem?

Potem chcemy zrobić tydzień znów pełnych prac developerskich nad serwerem aby dopracować wszystkie systemy do ładu, które kiedyś były po prostu nie możliwe do zrobienia ze względu na to że przerwa techniczna musiałaby trwać 4/5 dni. Dzięki temu skupimy się w 100% na poprawach i naprawach oraz wprowadzaniu systemów których nie mogliśmy inaczej wprowadzić niz przerwa techniczna tak długa.

Wszystkie inforamcje o nowych systemach lub dużych zmianach będą na discordzie opisywane na kanale #sneak-peak, będziecie mogli zobaczyć tam co się zmienia i poprawia na serwerze.

Następnie serwer zostanie na zamkniętej becie przez kolejne 6 dni aby dopracować błędy do publicznej wersji testując je, ale o tym będziemy jeszcze informować w przyszłych ogłoszeniach co dalej. ❤️

Na koniec, chcemy was przeprosić za problemy, i nasze podejście przez ten czas.

Aktualnie w administracji musimy też odpocząć oraz dopracować serwer abyśmy nie stanęli znów w takim monecie jak w 2023 co doprowadziło do okropnego w skutkach zamknęcia. Te skutki są z nami do dziś, i do dziś męczymy się nimi bo nie umiemy się pogodzić z tym jaki błąd zrobiliśmy gigantyczny w tamtym czasie.

Z góry dziękujemy za zrozumienie i życzymy miłego dnia! ☕