Przejdź do głównej

Nowa strona?

Mamy zaszczyt przedstawić wam naszą najnowszą funkcjonalność, która sprawi, że przeglądanie treści stanie się jeszcze bardziej intuicyjne i przyjemne!

Witajcie oficjalnie na nowej stronie internetowej axolotlmc.pl! Wielu z was zapyta, ale po co taka strona i co ona w ogóle daje? Takie pytania już otrzymaliśmy nawet na naszym discordzie. Więc już śpieszę z wytłumaczeniem.

Za pomocą naszej strony możemy prezentować nowości, aktualizacje, wiki oraz wiele innych systemów bezpośrednio na naszej oficjalnej stronie, eliminując konieczność korzystania z pośredników, gdzie trzeba się uczyć obsługi oraz tego, gdzie i jak korzystać z poszczególnych funkcji.

📝 Na nowej stronie znajdziesz takie rzeczy jak:

  • Posty działające jako ogłoszenia, aktualizacje, eventy oraz wiki. Zaznaczane są poprzez tagi oznaczone # pod każdym postem.
  • Wiki z nowym lepszym i bardziej przejżystym wyglądem nie odstającym od oficjalnej strony.
  • Nowe systemy przenoszenia na pod-strony typu discord, które działają szybciej oraz lepiej.
  • Nowa strona jest bardzo przygotowany pod rozwój na nowe systemy jak profile i inne przyjemne oraz przydatne dodatki do serwera.
  • Przejżystość, która jest o wiele lepsza niż w poprzednich stronach.

Wielu was zatem też zapyta, co dalej z takim potencjałem strony. Zamierzamy wykorzystać go w 100%, w planach są już rzeczy jak profile, oraz system łączenia konta z discordem oraz minecraftem tworząc tym samym połączenie profili discord-minecraft-strona. Zamierzamy także dodać zakładkę statystyk oraz panel ustawień z poziomu strony internetowej. Ale wszystko w swoim czasie! Na razie jesteśmy dumni z tego jak na razie wygląda strona.

Posiadamy bardzo ambitne plany, jak powiedział nasz główny deweloper, który również jest bardzo ambitny. Projekt, nad którym pracujemy, ma być w przyszłości dostępny dla was wszystkich.

Jako developer serwera, chciałbym aby ta strona była w przyszłości też dostępna dla was, i żebyście mogli sami dodawać/przerabiać wiki dzięki specjalnej odznace, oraz mogli pisać posty na stronie. ~Lakiś

Jesteśmy głęboko przekonani, że nasz projekt związany ze stroną axolotla będzie w przyszłości powodem do dumy! 💝